1

Eredményeink

 
Kazinczy szépkiejtési verseny
 

Kazinczy-érmet kaptak: 

1986       Kelemen István

1996       Deli János

1999       Szappanos Viktor

2000       Magyar Péter

2003       Potocsny Andor

2010       Kaltenecker Tamás

2017       Lőrincz Róbert

 

 

Országos, győri döntőbe jutott:


2001       Grozdits László

2004       Oláh István

2008       Kaltenecker Tamás (különdíjas)

2010       Pehl Tibor

2012       Pehl Tibor

2014       Bálint György

2015       Czibula Mátyás

 

 Vissza a lap tetejére

 

 

 

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

 

A 2004/2005-ös tanévben jelentkeztünk először a versenyre.

2004-ben Földi Bálint 10.b osztályos tanuló 13. lett a budapesti döntőben, Máthé Attila 10.d osztályos tanuló 14. helyezést ért el.

2005-ben Bach Alexander 11.a osztályos tanuló jutott be először a sátoraljaújhelyi országos döntőbe.

2008-ban Szilva Tamás 12.a osztályos tanuló jutott be az országos döntőbe.

2009-ben: Bánáti Tamás 13.e és Istvánko Károly 13.e

2010-ben: Kiss Ferenc Zsolt 12.e

2011-ben: Kiss Ferenc Zsolt 13.e Vámos Levente 10.e

2012-ben: Vámos Levente 11.e és Illia Krisztofer 10.c

2013-ban: Vámos Levente 12.e 

2014-ben: Vámos Levente 13.e  (Anyanyelvápolók Szövetsége különdíját kapta!)

2015-ben: Balázs Attila 12.a, Nagy Attila 12.a, Major Dominik 10.a

2016-ban: Vég Tamás 11.b és Nagy Viktor 9.a (Vég Tamás az Anyanyelvápolók Szövetsége különdíját kapta!)

2017-ben: Szántó Krisztián 12.e (elismerő oklevelet kapott)

A verseny iskolai fordulójának lebonyolításáért, a továbbjutó versenyzők felkészítéséért felelős: Hegedűs Judit tanárnő.

 

  Vissza a lap tetejére

 

 

 

Implom József helyesírási verseny

 

A fővárosi döntőben szépen szerepeltek a következő tanulók:

2005: Máthé Attila 11.d (12. helyezés) és Hegedűs Péter 11.b

2006: Máthé Attila 12.d

2007. Támba Péter 11.a és Tim Gábor 9.a

2008. Zell Dávid 11. e és Lenhard Gábor 11.b

2009. Rákóczi György 9.e (13. hely)

2010. Rákóczi György 10.e és Fay Kristóf 10.c

2011. Szabó Márton12.b

2012. –

2013. Bonda Bernát 11.e (7. helyezés)

2014. Kovács Olivér 12.e (13. helyezés)

2015. Bonda Bernát 13.e (14. helyezés)

2016. Antal Martin 9.b

2017. Rozgics Zsolt 12.e (16. helyezés)

2018. Halmaghi Leilla 9.c

 

A verseny iskolai fordulójának lebonyolításáért, a továbbjutó versenyzők felkészítéséért felelős: Hegedűs Judit tanárnő.

 

 Vissza a lap tetejére

 

 

 

Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2017.)

2. helyezett: Lukács Norbert László
5. helyezett: Hegyi Gábor Bence
6. helyezett: Gromann Richárd Gyula
7. helyezett: Fejes Kristóf Csaba
14. helyezett: Dóczi Imre

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2016.)

3. helyezett: Nagy Attila
6. helyezett: Viktor Patrik
7. helyezett: Tóth Richárd
8. helyezett: Mészáros Dániel
9. helyezett: Tóth István
10. helyezett: Keresztes László
12. helyezett: Czibula Mátyás
13. helyezett: László Bálint
14. helyezett: Pichler Péter
19. helyezett: Nagy Gergő
20. helyezett: Szilágyi Szabolcs

 

Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tantárgyak versenye

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2015.)

1. helyezett: Vámos Levente
2. helyezett: Polenyik Péter
3. helyezett: Brogyánecz Bence
8. helyezett: Bognár Norbert
9. helyezett: Gubis Bence
10. helyezett: Illia Krisztofer
12. helyezett: Parragh Richárd
13. helyezett: Maróti Boglárka
14. helyezett: Kovács Olivér
15. helyezett: Darai Dániel

Közlekedési alapismeretek (közlekedéstechnika) tantárgy (2014)

1. helyezett: Göntér Ábel (13.E)
4. helyezett: Schirger Tamás (13.E)
5. helyezett: Pap Dávid (12.B)
7. helyezett: Csőszi Ádám (12.A)
9. helyezett: Hajagos Gergő (12.B)
11. helyezett: Antal Richárd (12.C)
13. helyezett: Lázár Viktor (12.B)
16. helyezett: Csonki Sándor (12.C)

Közlekedés szakmacsoport (2013)


2. helyezett Mészáros Gergely (13.e)
3. helyezett Nemere István (12.b)
4. helyezett Bári György (13.e)
5. helyezett Erdélyi István Mátyás (13.e)
7. helyezett Landthaller Ede (12.b)

 

 

 Vissza a lap tetejére

 

 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny


helyezettek a 2017-2018-as tanévben

 
Autószerelő verseny:

 

Agárdi-Nagy Bence

(5.)

 

Hegyi Gábor Bence

(7.)

 

Balogh Krisztián

(8.)

 

Marosi Gábor

(10.)

 
Autóelektronikai műszerész verseny:

 

Tóth Dávid

(1.)

 

Baditz Máté

(2.)

 

Karácsony Szabolcs Tamás

(5.)

 
Autótechnikus verseny:

 

Nagy Attila

(1.)

 

Kemény Dávid

(4.)

 

Galamb Viktor Benjámin

(5.)

 

Nagy Soma

(6.)


helyezettek a 2016-2017-es tanévben

 
Autószerelő verseny:

 

Nagy Attila

(1.)

 

Györgypál Vilmos

(4.)

 

Galamb Viktor Benjámin

(5.)

 

Aranyics János

(8.)

 

Tóth István

(9.)

 
Autóelektronikai műszerész verseny:

 

Gyulai Kristóf Antal

(2.)

 

Ferenczi Tivadar Pál

(4.)

 

Kemény Dávid

(5.)

 

Vörös Bence

(6.)

 

Nagy Soma

(7.)

 
Autótechnikus verseny:

 

Brogyánecz Bence

(1.)

 

Soós Bence

(2.)

 

Polenyik Péter

(3.)

 

Juhász Dániel Ferenc

(5.)

 

Keresztesi Péter

(8.)

 

Bíró Gábor

(10.)


helyezettek a 2016-os évben

 Autószerelő 2016.

 

Schirger Tamás

(2.)

 

Kemenczei András

(8.)

 

Janda Tamás

(9.)

 Autótechnikus 2016.

 

Soós Bence

(2.)

 

Csek Márton

(8.)

 

Fenyvesi Gábor

(9.)

 

Brogyánecz Bence

(10.)


helyezettek a 2015-ös évben

 Autószerelő 2015.

 

Kemenczei András

(2.)

 

Schirger Tamás

(3.)

 

Zamecz Norbert

(4.)

 

Pap Péter

(5.)

 

Pap Dávid

(6.)

 Autótechnikus 2015.

 

Molnár Ferenc

(1.)

 

Nemere István

(2.)

 

Landhaller Ede

(5.)

 

Erdélyi István

(6.)

 

Kosár Dániel

(7.)

 

Kodák Márton

(8.)

 

Budavári Csaba

(9.)

 

Gergő József

(10.)

 


helyezettek a 2014-es évben

 Autószerelő 2014.

 

Nemere István Balázs

(2.)

 

Monostori Tamás

(4.)

 

Erdélyi István

(5.)

 

Budavári Csaba

(9.)

 Autótechnikus 2014.

 

Marti Levente

(1.)

 

André Dávid

(2.)

 

Csőke Gábor

(6.)

 

Kotroczó Dávid

(7.)

 

Vampel Richárd

(9.)

 


helyezettek a 2013-as évben

 Autószerelő 2013.

 

Csáky Csaba

(3.)

 

Kiss Ferenc Zsolt

(6.)

 

Fáy Kristóf

(7.)

 

André Dávid

(8.)

 Autótechnikus 2013.

 

Fekete Gergely

(2.)

 

Kotlár Lajos

(3.)

 

Metz Tamás Róbert

(7.)

 

Szőr Olivér Artúr

(8.)

 

Buda Tamás

(11.)

 

helyezettek a 2011-es évben

 Autószerelő 2011.

 

Palkó Dávid

(3.)

 

Kókai József

(5.)

 

Magyar Zoltán

(6.)

 

Lázár Ferenc

(10.)

Autótechnikus 2011.

 

Kiss Zoltán

(1.)

 

Kocsis Áron

(10.)

 

Brezina Márton

(12.)

 

Ujj Tibor

(13.)

 

Donauer Andor

(15.)

 

helyezettek a 2010-es évben

Autószerelő 2010.

 

Kiss Zoltán

(1.)

 

 

 

 

 

helyezettek a 2009-es évben

Közlekedésgépészeti technikus 2009.

 

Mészáros Richárd

(1.)

 

Szabadi Pál

(5.)

 

Bárth Gergő

(6.)

 

 

 

 

 

helyezettek a 2008-as évben

 Autószerelő 2008.

 

Major Gábor

(2.)

 

Mohácsi Tamás

(4.)

 

Szecsődi András

(7.)

 

Huber Viktor

(12.)

Autóelektronikai műszerész 2008.

 

Mészáros Richárd

(1.)

 

Kovács Dávid

(3.)

 

Szabadi Pál

(7.)

 

Kosztolányi Tamás Dávid

(8.)

 

Somodi Dávid

(10.)

 

Naményi Zoltán

(14.)

Közlekedésgépészeti technikus 2008.

 

Róth Attila

(3.)

 

Bognár Dániel

(4.)

 

Peller István

(5.)

 

Gubik Balázs

(8.)

 

Nagy Zsolt

(9.)

 

helyezettek a 2007-es évben

 Autószerelő 2007.

 

Peller István

(4.)

 

Monori László

(13.)

Autóelektronikai műszerész 2007.

 

Gondi Péter

(6.)

 

Gubik Balázs

(8.)

Közlekedésgépészeti technikus 2007.

 

Szabó Zoltán

(2.)

 

Frankó Péter

(3.)

 

Horváth Ferenc

(4.)

 

Kamocsai Ferenc

(5.)

 

Hetzmann Dániel

(11.)

 

helyezettek a 2006-os évben

 Autószerelő 2006.

 

Lázár Gergely

(11.)

 

Gyöngyösi Dávid

(12.)

Autóelektronikai műszerész 2006.

 

Frankó Péter

(1.)

 

Kamocsai Ferenc

(4.)

 

Horváth Ferenc

(6.)

Közlekedésgépészeti technikus 2006.

 

Berényi Zoltán

(1.)

 

Dósa Richárd

(2.)

 

Hangya Gábor

(3.)

 

Bundik Lajos

(4.)

 

Szilvási András

(5.)

 

helyezettek a 2005-ös évben

 Autószerelő 2005.

 

Pátzius Károly

(6.)

Autóelektronikai műszerész 2005.

 

Dósa Richárd

(5.)

 

Szilvási András

(7.)

 

Hangya Gábor

(9.)

 

Berényi Zoltán

(11.)

Közlekedésgépészeti technikus 2005.

 

Lehoczki Pál

(7.)

 

Verdes Zsolt László

(8.)

 

Bozsik Barnabás

(11.)

 

Szalai János

(12.)

 

helyezettek a 2004-es évben

 Autószerelő 2004.

 

Szalai János

(2.)

 

Bozsik Barnabás

(6.)

 

Lehoczki Pál

(7.)

 

Verdes Zsolt

(10.)

Autóelektronikai műszerész 2004.

 

Lászka László

(9.)

Közlekedésgépészeti technikus 2004.

 

Kalmár Attila

(2.)

 

Udvari Viktor

(3.)

 

Borbély Gábor

(7.)

 

Horváth István

(9.)

 

helyezettek a 2003-as évben

 Autószerelő 2003.

 

Orosz Norbert

(3.)

 

Horváth Imre

(4.)

 

Horváth Zoltán

(11.)

Autóelektronikai műszerész 2003.

 

Kalmár Attila

(2.)

 

Kozma Péter

(5.)

 

Udvari Viktor

(6.)

 

Varga Ádám

(7.)

 

Harangi Tamás

(8.)

 

helyezettek a 2000-es évben


Golumba János


(2.)

Polgár László

(3.)

Fazekas Csaba

(8.)

Úti Gábor

(10.)

Móricz János

(17.)

Czimbalmos Péter

(26.)

 

helyezettek a 1999-es évben


Gaál Péter


(5.)

Sóki Roland

(7.)

 

helyezettek a 1998-as évben


Szüllő Szabolcs


(4.)

Kéméndi Róbert

(6.)

Szabados György

(10.)

 

helyezettek a 1997-es évben


Csiszár Balázs


(3.)

Tóth Sándor

(8.)

Vörös Gábor

(11.)

Pinelli László

(13.)

Váradi Csaba

(14.)

 

helyezettek a 1996-os évben


Majosházi Péter


(1.)

Illés András

(5.)

Bihari Zoltán

(8.)

Kondás Gergely

(9.)

Ferentzi Csegő

(12.)

Hegedűs Kristóf

(15.)

 

helyezettek a 1995-ös évben


Makai Attila


(1.)

Ormos Attila

(10.)

 

helyezettek a 1994-es évben


Hársfalvi Péter


(9.)

 

helyezettek a 1993-as évben


Naményi Dénes


(1.)

Bognár Gábor

(6.)

 

helyezettek a 1992-es évben


Tóth Gábor


(2.)

Agg Endre

(5.)

helyezettek a 1991-es évben


Kosik Béla


(2.)

Molnár Attila

(7.)

helyezettek a 1990-es évben


Pataki Nándor


(4.)

Lévay Károly

(5.)

Vörös Róbert

(10.)

 

helyezettek a 1989-es évben


Szabados Gergely


(3.)

Kovács Zsolt

(5.)

 

helyezettek a 1988-as évben


Szabó István


(3.)

Fehér Nándor

(7.)

 

helyezettek a 1987-es évben


Mihalecz Károly


(1.)

Semsey Ákos

(8.)

 

helyezettek a 1986-os évben


Nagy Lajos


(11.)

 

helyezettek a 1985-ös évben


Kucsera Tibor


(4.)

Pap Tibor

(9.)

 

helyezettek a 1984-es évben


Siklósi László


(9.)

 

helyezettek a 1983-as évben


Zsótér Ferenc


(2.)

Fenyvesi Tamás

(6.)

Biber Attila

(9.)

 Vissza a lap tetejére